AUTOMATY CZ, s.r.o. (Strakonice - Strakonice I)

Nabízíme prodej, pronájem a leasing nápojových a prodejních automatů a stojanů na vodu, a dále dodáváme sortiment kancelářských potřeb, drogerie a občerstvení.

  • Velké náměstí 8
  • Strakonice - Strakonice I
  • 386 01
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Automaty CZ, s.r.o. (Praha - Letňany)Občerstvení pro vaše pracoviště

Dopřejte svým zaměstnancům či zákazníkům možnost snadno a rychle se občerstvit přímo na pracovišti. Řešením jsou nápojové a prodejní automaty, které svým zákazníkům dodáváme už od roku 1996. Naše automaty naleznete v kancelářích firem a úřadů, ve výrobních závodech, školách či zdravotnických zařízeních.

Proč zvolit řešení v podobě nápojových a prodejních automatů od naší firmy? Zabezpečíme pro vás občerstvení v podobě potravin i nápojů bez toho, abyste se museli sami starat o provoz. Vašim zaměstnancům umožníme dodržovat pitný režim dle stanovených hygienických norem.

Poskytujeme efektivní servisní služby. Naší zákazníci získávají provizi z prodeje. Nejsme obří nadnárodní korporací – vždy dbáme na vaše individuální potřeby a snažíme se jim v maximální míře vyhovět.

Dodáme vám nápojové a prodejní automaty

Základním stavebním kamenem našich služeb jsou prodejní a nápojové automaty. Nabízíme bohatou možnost výběru tak, aby každý našel v automatu něco podle své chuti a preferencí.

Naše nápojové automaty pro vás připraví instantní nebo čerstvě umletou kávu i jiné teplé nápoje. Důležitou součástí naší nabídky jsou také výdejníky vody a sodobary, které zaženou žízeň a zajistí potřebný příjem tekutin. V nabídce prodejních automatů pak naleznete limonády i značkové vody.

Pro zahnání hladu poslouží naše potravinové automaty. Dodáváme čerstvé produkty v podobě balených potravin, obložených baget a pekařských výrobků, včetně nabídky regionálních výrobců. V našich automatech naleznete také cukrovinky a další chuťovky.  

Rádi vyjdeme vstříc vašim představám o podobě nabízeného občerstvení.

Všechny sekce